Diskuse

Správce: RUTAN | Založeno: 20:52 03.01.2011

Plán akcí na sezonu 2011

Nejdříve SFW:
Na vědomí se dává, že SFW 2011 bude velmi pravděpodobně v těchto termínech:

10-12. Června
8-10. Července
12-14. Srpna
9-11. Září

Příjmám návrhy na lokality. Ve hře jsou: Hoškovice, Kříženec, Koprník, Krásno, Popice, Lnáře, Částkovice, Pátek. Rád bych tento rok minimálně jedno SFW pořádal na Moravě. O hoškovicích uvažuju v rámci Drag daye, ale vše záleží jak se dohodnu s organizátory. Termíny berte v tuto chvíli jako PEVNÉ. Dva SFW budou opět komerční, pravděpodobně druhý a čtvrtý. Pravidla budou víceméně stejná jako loni, rád bych ale přidal barrel race a pár dalších vychytávek co mám v hlavě. Možná trochu zjednoduším bodování.
FOND SFW začne fungovat tento týden, kdy sem dám číslo účtu. Za sebe ukládám do fondu 10.000,-kč.
CHARITATIVNÍ AKCE:
Ozvala se mi správkyně placu motoburzy v Ostravě, kde se loni jezdila jedna akce. Rád bych v tomhle směru udělal charitativní show pro UNICEF. Uvidíme jak to dopadne, nic neslibuju

KALENDÁŘ 2012:
Možná se i letos bude fotit, ale pouze pokud seženu sponzora. Pokud se to nepovede, bude ve hře pouze grafický facelift stávajícího kalendáře, možná dofotíme pár nových fotek nebo jezdců. Rovněž neslibuju.

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ STUNT VIDEO 2011
Rád bych vyhlásil soutěž o nejkvalitnější stunt video prezentaci jednotlivce. Jak se tak koukám kolem jak vypadají videa Poláků nebo Maďarů, tak mi dochází, že tuhle oblast musíme pořádně pozvednout. A taky bych rád, aby ta soutěž byla o pětimístnou finanční prémii, ale budu muset vymyslet kde na to vzít peníze

veškeré nápady, návrhy ale i výtky vítám. Mnoho věcí určitě probereme koncem ledna u Kamila:)
Rutan

Téma neobsahuje žádné zprávy

Linkuj si! Přidej na Facebook.com Del.icio.us Jaggni to! Přidej na Pozrisi.sk